Loading...
środa, 8 maja 2013

Z uśmiechem na ustach :)

Dzisiaj krótko, zwięźle i na temat - o uśmiechu. Uśmiechajmy się jak najczęściej! Chociaż zazwyczaj tego nie zauważamy, to każdego dnia mamy mnóstwo powodów do uśmiechu. Najczęściej są to drobnostki, ale przecież z takich pozornie nic nieznaczących sytuacji składa się nasza codzienność. Za oknem jest piękna pogoda, rano możemy wypić pyszną kawę, w drodze do pracy mijamy grupę roześmianych nastolatków, spotykamy się ze znajomymi, po południu możemy trochę poćwiczyć - każda z tych drobnostek może poprawić nasze samopoczucie. 

Nie wiem, czy Wy też to zauważyłyście, ale zdarza się, że ktoś nieznajomy uśmiechnie się do nas na ulicy, ot tak sobie, bez powodu i ten uśmiech jest dawką energii na cały dzień. Niby nic w tym dziwnego, bo uśmiech, a nawet myślenie o uśmiechu powoduje wytwarzanie endorfin, ale uważam, że mimo wszystko jest w tym coś magicznego. 

Wiele z nas walczy o piękny wygląd i wspaniałą sylwetkę, ale pamiętajmy o tym, że najważniejsze jest to co mamy wypisane na twarzy. Jeżeli będziemy ponure, wyniosłe czy nieustanni nabzdyczone to nie nadrobimy tego nawet najlepszym wglądem. Zbraknie wtedy tego czegoś, co sprawia, że niezależnie od rozmiaru, wzrostu, kilogramów czy makijażu wygląda się pięknie. 


0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Każda opinia jest dla mnie cenną wskazówką :)

 
TOP