Loading...
czwartek, 2 maja 2013

Co w sobie lubię?


Właśnie tak! Niech maj będzie dla nas wszystkich dobry! Ten miesiąc kojarzy mi się z piękną wiosenną pogodą (mam nadzieję, że w tym roku też doczekamy się słońca...) i z miłością. Zawsze wydawało mi się, że jest to bardzo optymistyczny miesiąc. I właśnie po to żeby nie zgubić tego optymizmu chciałam zrobić listę cech, które u siebie lubię. Warto walczyć ze swoimi słabościami, ale nie można zapominać o tym co już teraz robimy dobrze. Szczególnie, że wcale nie jest tak łatwo znaleźć w sobie to co akceptujemy. 

Żeby było bardziej obrazowo przygotowałam sobie taką tabelkę :) 


Jak widzicie rubryka "przyzwyczajenia" została pusta. Myślałam i myślałam i ciągle nie wiem, które z moich przyzwyczajeń lubię, ale mam nadzieję, że wreszcie coś wpadnie mi do głowy i będę mogła uzupełnić tabelkę :) Teraz pozostaje mi tylko dopisywać kolejne punkty :)

Jeżeli któraś z Was nie wie, co może w sobie lubić, co może się podobać innym, warto rzucić okiem na ten filmik. Daje do myślenia.
2 komentarze:

 1. Świetny eksperyment. Jestem pod wrażeniem. Już dawno o tym myślałam, ale dzięki temu, że podrzuciłaś ten filmik, myślę, że naprawdę będę w stanie w pełni siebie zaakceptować. To tylko dowodzi, jak mylny obraz samych siebie nosimy w głowach. Dziękuję :*

  PS Pozwolisz, że skorzystam z tej inspiracji i napiszę wkrótce o tym post? Oczywiście wymienię Ciebie, Ty znalazłaś film :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Proszę bardzo :) Uważam, że wszystko, co może podnieść naszą samoocenę i pozwala nam się częściej uśmiechać do samych siebie jest ważne i powinnyśmy przypominać sobie o tym jak najczęściej :)

   Usuń

Dziękuję za wszystkie komentarze :) Każda opinia jest dla mnie cenną wskazówką :)

 
TOP